Q Service Mk Speed Serwis samochodowy. Gwarancja satysfakcji.

Home Q Service Mk Speed

Zapchany filtr paliwa - objawy, przyczyny, działanie

Zapchany filtr paliwa - objawy, przyczyny, działanie

Naturalne jest to, że do tego, żeby samochód mógł się poruszać, potrzebne jest paliwo. Ostatnio na drogach pojawia się coraz więcej aut elektrycznych, jednak nadal to silniki spalinowe są w zdecydowanej większości. To one odpowiadają za funkcjonowanie pojazdów, jednak do tego jest potrzebne odpowiednie serwisowanie.

Wiele osób, które mają samochód, najczęściej pamięta o tym, żeby regularnie wymieniać filtr oleju. To standardowa czynność i o niej kierowcy z reguły pamiętają. Robi się to najczęściej w interwałach około 15 tys. km i to jest konieczne do tego, żeby pojazd cały czas dobrze działał. Wymiana oleju oraz filtra to najczęściej spotykana czynność, która jest wykonywana przez kierowców.

Jednak rzeczą, która często jest pomijana przez osoby korzystające z samochodu, jest wymiana filtra paliwa. Logiczne jest to, że do korzystania z auta niezbędne jest paliwo. Wizyty na stacjach to coś niezbędnego, nawet przy szalejących cenach za benzynę konieczne jest napełnianie baku, po to, żeby auto funkcjonowało.

 • Zadzwoń
  (+48) 608 300 700
 • Email
  serwis@mk-speed.com
 • Q Service MK-Speed
  Komaszyce 47A
 • Nasza strona
  www.mk-speed.com