MK SPEED Tuning
Mercedes Benz części serwis Carlsson Mercedes tuning Remus wydech Tuning BMW części serwis
Flash foto
Serwis z usługą odstawiania samochodu
Lenzokart

AKTUALNOŚCI

Kasiborski wśród 20 najpopularniejszych sportowców
Kasiborski wśród 20 najpopularniejszych sportowców! Głosujmy!
Pierwszy etap plebiscytu na Sportowca Regionu ułożył się dla nas doprawdy znakomicie. Michał pewnie zwyciężył wśród inowrocławian i awansował do ścisłego finału!

Michał Kasiborski, reprezentant Automobilklubu Inowrocławskiego i MK-Speed Racing Teamu, wygrał w lokalnym etapie plebiscytu na najpopularniejszego sportowca Kujaw i Pomorza. Kartingowy mistrz Polski w kategorii Młodzik 60 zebrał nie tylko najwięcej głosów spośród wszystkich nominowanych inowrocławian (co było warunkiem awansu do finału regionalnego), ale także spośród wszystkich zawodników wytypowanych do głosowań lokalnych (Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Chojnice)! W tym miejscu Michał, a także szefostwo zespołu pragną podziękować wszystkim czytelnikom Gazety Pomorskiej, fanom i kolegom, którzy postanowili zagłosować właśnie na niego. Dziękujemy! Łącznie na Kasiborskiego oddano przeszło półtora tysiąca głosów!

W wielkim finale plebiscytu poza sześcioma zawodnikami, którzy zakwalifikowali się z głosowań lokalnych (m.in. włocławski drifter Marcin Mospinek, a także mistrz wyścigów na ? mili ścigający się wzmocnionym Mercedesem SL55 AMG ? torunianin Wojciech Ludwisiak), znalazło się czternastu nominowanych mistrzów, którzy nie musieli przechodzić etapu lokalnego. Są to głównie olimpijczycy oraz mistrzowie świata i Europy. Wśród nich znalazły się takie sławy polskiego sportu jak choćby Adrian Zieliński z Tarpana Mrocza (mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów z IO Londynie), Arleta Meloch (lekkoatletyka, wicemistrzyni igrzysk paraolimpijskich z Londynu), kajakarka Beata Mikołajczyk (brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich) i wioślarka Magdalena Fularczyk (również brązowa medalistka IO Londyn 2012). W tej grupie znalazł się również indywidualny mistrz świata w jeździe na żużlu ? Chris Holder z Unibaksu Toruń.

Głosowanie sms-owe na finałową dwudziestkę sportowców ruszyło w piątek 14. grudnia. W chwili, gdy piszemy te słowa prowadzi? Michał Kasiborski! Wysoko są również inni motosportowcy - wspominani Marcin Mospinek z Valvoline PUZ Drift Teamu i Wojciech Ludwisiak z Automobilklubu Toruńskiego.

To dopiero początek decydującej rozgrywki. Jeszcze wiele może się zmienić, stąd liczy się każdy głos. Głosowanie sms-owe potrwa do 7. stycznia. W fazie finałowej poza kibicami zagłosuje też kapituła ekspertów z Gazety Pomorskiej. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej gali 25.01.2013r.

ZAGŁOSUJMY NA MICHAŁA!
Aby zagłosować na Michała Kasiborskiego w regionalnym etapie plebiscytu Sportowiec Regionu 2012, należy wysłać sms-a o treści gps.16 na numer 71466. Jeden głos kosztuje zaledwie 1,23zł z VAT!

Więcej szczegółów na stronie organizatora plebiscytu, Gazety Pomorskiej, pod adresem:
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121214/SPORTOWIEC01/121219507

© FDP Media, 2011.