MK SPEED Tuning
Mercedes Benz części serwis Carlsson Mercedes tuning Remus wydech Tuning BMW części serwis
Flash foto
Serwis z usługą odstawiania samochodu
Lenzokart

AKTUALNOŚCI

Lenzokart nowe modele kartingów, Lenzokart, karting, podwozie, KF, Luxor, fx1
Weszliśmy do gry z naprawdę mocnymi kartami!
MK-Speed od niedawna jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski znanej, wyczynowej marki Lenzokart. Produkty tego włoskiego producenta zdobyły już uznanie specjalistów z dziedziny kartingu praktycznie na całym świecie. Zawodnicy korzystający ze sprzętu Lenzokart sięgają m.in. po najcenniejsze laury w prestiżowych międzynarodowych zawodach.

Od dwóch lat nasz team, MK-Speed Racing uczestniczy w kartingowej rywalizacji na najwyższym krajowym poziomie. W sezonie 2010 rozpoczęliśmy starty w międzynarodowym prestiżowym cyklu WSK Master Series. Udział w zawodach na włoskich torach to nie tylko niezwykle cenne doświadczenie pod kątem zawodniczym, ale również i technicznym. We Włoszech poznaliśmy walory sprzętu renomowanej marki Lenzokart.

Zawodnicy ścigający się w kartami Lenzo walczą za granicą o najwyższe cele. W 2010 roku zespół fabryczny z Roberto Toninellim na czele osiągał liczne sukcesy m.in. w zawodach cykli WSK Nations Cup, WSK Euro Series i 60 Mini Nationals Trophy. Wózki Lenzo są nie tylko bardzo szybkie, ale i niezwykle efektowne wizualnie. Zdaniem wielu fachowców dzięki efektownym, barwnym grafikom modele serii Luxor i FX1 należą do najładniejszych kartów na świecie. Interesująco pod tym kątem prezentują się też pozostałe serie Lenzokart: Cayman i Advance. Ze sprzętu producenta z Sycylii mogą skorzystać zarówno najmłodsi adepci kartingu, jak i seniorzy, a nawet prawdziwi weterani tego sportu.

Lenzokart posiada w ofercie ramy do kategorii 60 Mini, KF i KZ.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Galeria

© FDP Media, 2011.